środa, 7 września 2011

muszki

Hejooooopa! Jak wam minął dzień? Dzisiaj po szkole poszłam z Werą i Pinką do domu kultury, aby dowiedzieć się coś na temat gry na gitarze i śpiewaniu. Głównym powodem było to, że bardzo zależy nam na 6 z muzyki, a bez dodatkowych zajęć to niemożliwe. No ale śpiewanie, czy "granie" na gitarze to coś co też tak naprawdę kocham. na każdym kroku coś śpiewam - czy to lekcja, czy to przerwa, czy to trening czy to spacer. Nawet na mnie już uwagi nie zwracają jak śpiewam, hehe. Na dniach pan ma się z nami skontaktować i dać znak co i jak.... w tym naszym miejskim domu kultury jest z 5 komputerów firmy APPLE, które są przeznaczone dla wszystkich... wohoho, oczy mi wyszły jak je zobaczyłam! Ale te komputery są ufundowane przez Unię Europejską. A no i wywiadówka była dzisiaj, ale jak na razie wszystko ok, wywiadówka dotyczyła spraw organizacyjnych bardziej, a moja mama jeszcze się wychyliła dla pani od matematyki żeby mnie regularnie pytała z lekcji czy jestem na bierząco, ohmyGod. Pod wieczór poszłam do Pinki oglądać Power Hour z Justinem, który przetańczyłam z Pinką przed telewizorem, ahhhh! Nie ma co, piosenki i teledyski Justina to jednak mają "to coś"! Zawsze się przy nich trzęsę, mam ochotę tańczyć i wyrzucić z siebie wszystkie emocje, towarzyszące mi w tej chwili. A no i przyszedł mi pocztą mój naszyjnik "wąsy", który szczerze...myślałam, że będzie fajniejszy, ale nie jest źle.
Wieczorkiem po naszym ciemnym mieście, bez oświetlenia spacerowałam z psem i Pinką i jej psem i Klaudią, lol. 
A teraz temat notki muszki. Ostatnio wpadło mi na wzrok fajne zdjęcie kolorowych muszek, podobają mi się! A.... może i nad zakupem się zastanowię? Nie wiem, zobaczę... a może zaraz taka faza mnie na muszki weźmie, że to takie moje must have będzie. Zobaczymy, a tu macie fajne zdjęcie, a w komentarzach napiszcie co myślicie o muszkach i czy byście nałożyli....która podoba się wam najbardziej?

A teraz herbapol, musli, rodzinka.pl, top model, szybkie looknięcie na biologię, siusiu, paciorek i spać, a więc z Bogiem.

5 komentarzy: