wtorek, 10 kwietnia 2012

make a stuff

Heja. Najedzeni jesteście po świętach? Zadowoleni, że już po? Ja tak. Święta spędziłam spokojnie, z rodziną. W niedzielę o 9:00 przyjechała po mnie ciocia i razem z nią pojechałam do babci. Tam oczywiście śniadanko i takie tam rzeczy...wypiłam z 3 herbaty, haha. Gdzieś tak o 11:00 zmieniłam lokum. Przeniosłam się do babci numer 2, haha. I właściwie to robiłam tam to samo co u babci numer 1. Jak już wam wspominałam wcześniej... moja babcia kupiła sobie poduszkę masującą. Jest to dla mnie zdecydowanie odkrycie roku!! Cud miód!! Ta poduszka jest przesuperowa i chcę ją nabyć. I co prawda zakwasy po niej są (piszę na opakowaniu, że nie można jej używać na więcej niż 20min. a ja używałam ja 1,5godziny) to warto, hehe! No ale jak to moja dawna trenerka nam zawsze mówiła "Na zakwasy najlepsze są... zakwasy". Wieczorem poszłam do Pinki, a no i potem ona poszła do mnie i blablabla spała u mnie. Superowo jest mieć na plechach gorącego laptopa, z którego leci "po nocy przyjdzie dzień" hahaha... I słuchajcie... pierwszy raz w życiu Pinka mnie pomasowała!! Święto!! Taki mi super masaż zrobiła, że zasnęłam. Potem się nudziłyśmy i pozmieniałyśmy trochę design Pinki bloga ( http://pinkaswag.blogspot.com/ ).
A dzisiejszy dzień... wcale nie zaczął się od chlapania wodą. Niestety, ale z Pinką zaspałyśmy na Śmigusa Dyngusa. No tak mama mnie pochlapała trochę potem, ale nie dorównywało to Śmigusom Dyngusom z przeszłości... wtedy to się działo! Cały plac zabaw zapełniony i mokry! To było coś, to były emocje! Dzisiaj, na tym placu zabaw cicho, ponuro, sucho, a piasek w piaskownicy... pfu, powinnam zamienić słowo "piaskownica" na "kuweta dla kotów". Szkoda, że kolejne pokolenia nie potrafią korzystać z życia, tak jak my kiedyś... No ale notka nad użalaniem się i o dzieciństwie była niedawno. A wiec co do dzisiaj. Poszłam do babci, a potem z całą rodziną poszliśmy na spacer i do restauracji. To był bardzo, bardzo pozytywny dzień! Dzięki pogodo, że chociaż dzisiaj nie zawiodłaś.


A teraz słucham sobie starych kawałków. Fajnie czasami posłuchać sobie piosenek, które kiedyś działały na ciebie jak magnez. Nie potrafiłeś przy nich stać w miejscu. Oh... ja mam mnóstwo takich piosenek. Kilka dodam.

A tym oto pięknym zdjęciem poniżej kończę notkę ;)

21 komentarzy:

 1. Fajna notka, super się ubierasz! ;) Zapraszam do mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. hahahahhhahaha !!!! Padłam jak zobaczyłam wasze fryzury ;D o ezu ! xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne :D bede czytać ;) i zajjefajne foty :D

  OdpowiedzUsuń
 4. łohoo ... ale zajebistee :D:D ..

  OdpowiedzUsuń
 5. Super zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam twoje włosy! *.* i zajebiście się ubierasz!


  @KidrauhlMyEpic

  OdpowiedzUsuń
 7. Pali kocham twoje włosy <3 Britney jak ja dawno jej nie słuchałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. fajny blog ; D .
  chciałabym mieć takie chęci do prowadzenia mojego... ; p

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo Fajny
  po prostu super !!!

  OdpowiedzUsuń
 10. notka jak zwykle szałowa. :D
  a tak w ogóle to zarąbiste macie fryzury na powyższym zdjęciu. :P

  OdpowiedzUsuń
 11. jesteś śliczna! piosenka Britney również działała na mnie jak magnes :) i te jajka na waszych głowach z wczorajszego chatu, hahaha


  Magda

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajny blog i zdjęcia. Mamy nawet tę samą koronkową bluzeczkę, taki must have tego roku heh. Notka też bardzo ciekawa. Zapraszam do siebie na bloga, tym razem nie zapraszam na OfficialPolishBeliebers ale na www.iamericangirls.blogspot.com - na prywatnego bloga. (:

  OdpowiedzUsuń
 13. masz świetne włosy ale to tylko to tak to jesteś gruba i brzydka :)

  OdpowiedzUsuń
 14. oddawaj włoooosy <3

  OdpowiedzUsuń
 15. Dawno nie byłam na Twoim blogu :)
  Ale widzę że przerwa świąteczna minęła Ci całkiem fajnie :D
  Trzymaj się ciepło :))

  OdpowiedzUsuń
 16. JAKIE TY MASZ ŚWIETNE WŁOOOOOOSY! ŚLICZNE ZDJĘCIA C:

  OdpowiedzUsuń
 17. Dziewczyno.! Ale masz zajebiste włosy <3

  OdpowiedzUsuń
 18. oddam wszystko za twoje włosy <3 !

  OdpowiedzUsuń
 19. Super notka :* wgl ładnie sie ubierasz <3 ii zaaajee masz wlosy <33 ;*

  OdpowiedzUsuń