piątek, 24 maja 2013

so much fun too many pics

Hey! Chyba zima do nas wraca, nie uważacie? Na dworze mega zimno, trzeba chodzić znowu w kurtkach. Dzisiejszy dzień w szkole był mało wyczerpujący, ale za to ciekawy! Po dwóch lekcjach mieliśmy wykład harcerzy, którzy czterdzieści lat temu brali udział w operacji naszego miasta Frombork. Nigdy w życiu nie chciałam być harcerzem, aczkolwiek nie ukrywam, że to co oni nam dzisiaj mówili zrobiło na mnie wrażenie. Opowiadali jak to bez żadnego wynagrodzenia odnawiali nasze miasto i jak bardzo je kochają. Potem było przedstawienie, a ja jak to zwykle już byłam w chórku. Śpiewałyśmy fromborsko-harcerskie piosenki i naprawdę piękny widok widzieć siedemdziesięcioletnich harcerzy wzruszających się podczas śpiewania. Był tam również ogromny tort w kształcie ogniska. Pycha! A no i udało nam się namówić dyrektorkę, żeby nam odwołała technikę. Po szkole pojechałam na lekcję gitary, a po gitarze poszłam w miasto z koleżankami. Kilka zdjęć popstrykałyśmy, ale do dzisiejszej notki dodam zdjęcia, które pstryknęłyśmy w niedzielę. Pogoda była cudowna. Cały dzień wtedy spacerowałyśmy, jadłyśmy pierogi łososiowe, robiłyśmy za niańki dla kilkumiesięcznego Karolka, tańczyłyśmy na ogrodzie Pinki..... ah, lato coraz bliżej!!!

TGIF! Jutro u mnie w mieście jakieś występy z okazji rocznicy operacji "1001 Frombork" więc cały dzień pewnie będę na mieście. Trzymajcie się ciepło wszyscy! Bye bye!

5 komentarzy:

 1. Strasznie jest zimno :/ W dodatku ciągle pada deszcz.
  hah, ja też nie chciałam zostać harcerką. Jakoś nigdy nie kręciło mnie spanie w lesie i załatwianie się do dołka, który sam sobie kopiesz + zero elektryczności.

  P.S Obłędne shorty ! ❤____❤ Skąd je masz ?

  OdpowiedzUsuń
 2. na wp przeczytalam ze snieg ma wrocic :P

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha , fajne zdjecia :>
  ostatnie jest najlepsze ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby lato przyszło do nas jak najszybciej. Świetne zdjęcia. xd
  http://www.lolowata-marika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń