środa, 31 lipca 2013

all black everything

Hello people! Ostatnio jak na złość nie mogłam napisać notki, bo albo internet się zacinał, albo w ogóle nie chciał działać albo po prostu spałam u Pinki. U mnie w dalszym ciągu tak naprawdę nic ciekawego się nie dzieje. Dni spędzam siedząc w pokoju i słuchając muzyki na fulla lub po prostu błąkam się po mieście. Ugh jak ja chciałabym mieszkać w jakimś dużym mieście. Mam już tak dość tej monotonii w tym moim małym mieście. Marzy mi się jak najszybciej skończyć liceum i "wyfrunąć" stąd jak najdalej i zacząć żyć. Te wakacje są naprawdę nudne, głównie przez pogodę. Jak czytacie już od dłuższego czasu mojego bloga, to dobrze wiecie, że nienawidzę okropnej pogody. Czasami to mi się nawet wydaję, że poświęcam za dużą część notki na marudzenie o pogodzie haha! Moja mama mówiła, że w te wakacje jeszcze wybierzemy się na dwa dni do Krynicy Morskiej, także nie mogę się już doczekać! Rok temu tam byłam i było super, zwłaszcza dlatego, że przypłynęliśmy ze znajomymi ich jachtem.
A no i w końcu ogarnęłam z Pinką temat koncertu Meli Koteluk i nareszcie zarezerwowałyśmy bilety. Jestem taka podekscytowana że o rany! Z dnia na dzień moja ekscytacja muzyką Meli jak i jej osobą jest coraz większa! Za każdym razem gdy słucham jej muzyki to mam banana na twarzy :)
Dzisiaj zdjęcia z kilku dni temu. Wiecie co? Jakoś tak ostatnio wzięło mnie na czarne ubrania, nie wiem czemu. Mam nadzieję, że zdjęcia jak i klimat zdjęć przypadnie wam do gustu!

Mam jeszcze do was pytanko! Co chcielibyście jeszcze o mnie wiedzieć? Macie może jakieś pomysły co mogłabym zmienić lub dorzucić na bloga? Jakieś pomysły? Chce mi się jakiś zmian, ale kompetnie nie wiem co mam na myśli mówiąc "chcę zmian" haha! Jakieś sugestie?
Jakiekolwiek pytania, skargi, zażalenia tutaj: http://ask.fm/palistory
A do pooglądania inspiracji zapraszam na: http://iam-paaali.tumblr.com/

5 komentarzy:

  1. słaba stylizacja..strasznie zniekształca i poszerza twoją sylwetkę :/

    OdpowiedzUsuń
  2. bluzka fajna, ale nie pasuje do spódnicy ;c

    OdpowiedzUsuń
  3. Przy twoim wzroście i budowie ciała nie powinnaś nosić butów za kostkę i spódnicy do kolan, bo skraca ci to nogi maksymalnie i rozszerza.

    OdpowiedzUsuń