czwartek, 22 sierpnia 2013

chillin by the fire

Hejka! Wczoraj z dziewczynami wpadłyśmy na pomysł (w sumie to na pomysł wpadłyśmy już dawno temu, ale go nie realizowałyśmy) żeby zrobić jakieś ognicho czy coś na ogrodzie Pinki. Kurcze... na początku wakacji było tyle planów, żeby zrobić na ogrodzie u Pinki party nad basenem, oj! Tyle planów było i bum! No ale wracając do ognicha (albo czegoś co to ognisko miało przypominać haha). Posiedziałyśmy, poplotkowałyśmy trochę, pojadłyśmy kiełbaski i ciastka zrobione przez Oliwię, które była meeeega dobre! Siedziałyśmy tak przy ogniu do późna, bo miło i przyjemnie tak się grzać na podwórku. Kojarzycie taniec "twerk"? Ostatnio mamy z tego niezłą polewkę z dziewczynami i czasami nachodzi nas pomysł, żeby się pouczyć tego haha! Niezły kabaret nam z tego wychodzi... zwłaszcza jak tańczymy na trampolinie. Po ognisku zostałam na noc u Pinki. Oglądałyśmy nowy odcinek Pretty Little Liars. A wy? Oglądacie ten serial i tak jak ja po woli nic nie ogarniacie co się w tym serialu dzieje?!

Jutro rano muszę podskoczyć do szkoły, potem mam zamiar się spakować na wycieczkę, a wieczorem... koncert Meli! Jestem mega podekscytowana! Postaram się jutro jeszcze napisać notkę, ale na sto procent nie obiecuję. Jeśli jutro nie będzie notki, to następna notka będzie najszybciej za jakieś 6 dni. Trzymajcie się wszyscy! Love you!

8 komentarzy:

 1. Ale zrobiłaś mi smaka na grila ! :)
  Chce Twoje włosy są piękne !!

  http://loli-la-lu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne ogniskopodobne coś haha
  Oglądam PLL i z odcinka na odcinek coraz bardziej zaskakuje, już nikomu tam nie można ufać, każdy wydaje się być podejrzany :) haha

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne zdjęcia i posty ;)) zapraszam do mnie ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. PROSZĘ, NIE USUWAJ TEGO BEZ PRZECZYTANIA - to naprawdę ważne i uwierz, nie pożałujesz.
  Podpisz petycję, która uszczęśliwi tysiące dzieci z Polski - Poproś również o to dorosłe osoby, bo ich zdanie jeszcze bardziej się liczy.
  Obserwacja za obserwację? - Proszę, najpierw Ty to zrób. Gdy zrobisz, napisz komentarz pod najnowszą notką o tym :)
  Jeżeli polubisz bardziej mojego bloga, możesz stać się fanem na „BlogLovin’”!
  Wymiana komentarzami?
  Potrzebujesz wsparcia(reklamy) ze swoim blogiem?
  Chcesz wiedzieć więcej? Napisz!
  PS: Zapraszam na wielką imprezę blogową! :)
  Dziękuję i życzę miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Udanej wycieczki :)
  Fajne taki ognisko

  OdpowiedzUsuń