piątek, 20 września 2013

lithuania here we come

Hej! Wyobrażacie sobie w dzisiejszych czasach nie mieć internetu? Żyć bez facebooków, twitterów, instagramów i innych stron? Ja od tygodnia jestem bez internetu w domu. Mama przez przypadek pociągnęła jakiś kabel i bum! Nikt tego nie umie naprawić (a trzy osoby próbowały) ale mam cichą nadzieję, że pod koniec tygodnia wszystko będzie działało. Pewnie zastanawiacie się skąd teraz mam internet. A więc Pan Bóg się nade mną zlitował i pożyczył mi jedną kreskę internetu.... z Pinki rutera haha! Nie wiem jakim cudem w moim pokoju łapie internet od Pinki, ale uf! Nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach nie mieć internetu, aczkolwiek z chęcią cofnęłabym się w czasie o jakieś setki lat i chętnie zobaczyłabym jak to ludzie dawali radę "bez tego wszystkiego". Właściwie to w następnym tygodniu znowu będę z dala od internetu, ale z tego powodu to się akurat nie smucę, bo wyjeżdżam ze szkoły na Litwę. Z naszej szkoły jedzie dziesięć osób i jedziemy na tydzień. Już nie mogę się doczekać, bo na pewno będzie fajnie! Naprawdę bardzo was przepraszam, że tak rzadko dodaję notki, no ale niestety. Jeszcze kiedyś to nadrobię! Dzisiaj zostawiam was ze zdjęciami, które mi kojarzą się z jesiennym klimatem. Szaro-ponuro-wygodnie!

Jak tam w szkole? Ja jak na razie same dobre oceny. Minął niecały miesiąc nauki, a ja już nią zmęczona jestem! Mam nadzieję, że na Litwie będzie miło i tam się trochę zresetuję i wrócę do szkoły pełna chęci do nauki.... no dobra żartowałam, to niemożliwe haha! Trzymajcie się ciepło! 


13 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe zdjęcia!!
  Ja mam tak samo, miesiąc, a nauki jak po 4 miesiącach:P

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna stylizacja :o jesteś mega fotogeniczna!

  naaikoo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ja miałam komputer w naprawie przez 4 dni, co równało się z brakiem internetu... to była MA-SA-KRA.

  OdpowiedzUsuń
 4. W CZYM PRZERABIASZ ZDJÉCIA ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. te są przerobione w jakimś programie ściagniętym za darmo z internetu, niestety nie pamiętam nazwy

   Usuń
 5. Super zdjęcia, ogółem uwielbiam twój blog i podoba mi się design bloga.

  Obserwujemy ? - Buziaki :*
  http://revevelyn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. wyglądasz niesamowicie ! zachwycasz. ogólnie cała sesja jest wspaniała ! jestem pod wrażeniem, wow

  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjecia !!! Wygladacie z Pinką na nich po prostu fantastycznie !! Mampytanko jak sie nazywa profram w ktorym obrabiasz zdjecia ? xx

  OdpowiedzUsuń
 8. gdzie buty kupiłaś? boskiee !

  OdpowiedzUsuń