piątek, 4 października 2013

typical autumn day

Hey! W końcu doczekałam się tego upragnionego piątku. Ten tydzień był dość ciężki ze względu na kartkówki, sprawdziany a także nadrabianie materiału z zeszłego tygodnia, przez naszą nieobecność spowodowaną wyjazdem na Litwę. Codziennie siedzę w szkole po siedem, a nawet i osiem godzin w szkole i potem w domu nie mam już na nic sił, bo jestem naprawdę zmęczona. No ale nie ma co marudzić, miałam tydzień wolnego na Litwie, więc teraz trzeba wszystko nadrabiać. Jesień zawitała do nas już na dobre i w związku z tym ja już zaopatrzyłam się w ciepłe rękawiczki, szalik i czapki! Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się wyskoczyć na zakupy i kupić nową zimową kurtkę. Na jakie kurtki polujecie w tym roku?Mój dzisiejszy dzień był dość pracowity jak i zagmatwany. Po czterech lekcjach przyjechała do nas trenerka projektu i zaczęliśmy powoli tworzyć biznesplan, o którym już wam wspominałam. Po godzinie pracy musiałam się zbierać na lekcję gitary, na której grałam Beat It - Michaela. Jak wróciłam z zajęć, to dziewczyny dalej siedziały w szkole i tworzyły ten biznesplan, więc też musiałam do nich dołączyć i męczyć się razem z nimi, niestety. Jutro sobota! Mam zamiar odrobić wszystkie lekcje, jak myślicie, uda mi się?! Nie mam na jutro żadnych planów, a na dodatek mój soulmate Pinka wyjeżdża sobie na weekend do Szwecji i mnie zostawia samą... Ale za to zostawiam was ze zdjęciami, na których jest również Pinka! Jak co roku o tej porze, wpadłam w sweterkową manię. Najchętniej całą jesień przechodziłabym w jednym swetrze. Bum! W tym roku padło na ten oto przedstawiony na zdjęciach! Wynalazłam go z kilka złoty w lumpeksie!


Have a great weekend everyone! With Love, Pali!

8 komentarzy:

 1. świetny ten sweterek!

  OdpowiedzUsuń
 2. To ty w nagłówku? Bo byłam całkowicie przekonana na samym początku, że to Selena Gomez :D. Świetna notka, zazdroszczę swetra :3

  OdpowiedzUsuń
 3. w ktorej jestes klasie?

  OdpowiedzUsuń
 4. III LO pozdrawia w takim razie, gwarantuję że kiedy tylko pójdziesz do liceum zatęsknisz za gimnazjum. Lekcje od 7.25 do 16.10 codziennie (w moim przypadku), rozszerzone przedmioty, materiału multum a czas tylko do końca kwietnia, matura już na początku maja. Jednakże to nic w porównaniu z rocznikami niżej, którzy są z nowej ustawy programowej i są w czarnej dupie, bo mają dwa razy więcej niż my. Na twoim miejscu byłabym przeszczęśliwa że mam na głowie tylko egzamin gimnazjalny który nie jest nawet w połowie tak ważny jak matura. Przygotuj się bo będzie jeszcze ciężej, ale w sumie nikt nie powiedział że będzie łatwo. ;)
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze wiem, że matura a egzamin gimnazjalny to dwa inne światy i przy maturze jest o wiele więcej roboty. doskonale zdaję sobie sprawe z tego, że w liceum będzie gorzej, ciężej i trudniej.
   pozdrawiam!

   Usuń
 5. ja również uwielbiam sweterki! ♥

  OdpowiedzUsuń