wtorek, 5 lipca 2011

cool story, bro.

Siemson! Zacznijmy wgl. od tego, że dużo osób czyta moje notki, za co wam bardzo dziękuję, to miłe! Dzisiaj Pinka u mnie śpi, zaraz zrobimy popcorn i się powygłupiamy, standardowo. Dzisiejszy dzień...nie był zły, pogoda była znośna, rano było pięknie, potem już gorzej, ale na spacerach byłam i tak. Wstałam o 12.30, huhuhe, musiałam wyjść od razu z psem. Potem wróciła mama i poszłyśmy do babci zobaczyć małe kotki, które niedawno się urodziły...ich mama nazywa się Mucha, świetne imię, wiem, mój wujek wymyślił. ;)
U babci nie siedziałam długo, tylko nafaszerowała mnie ogórkami i pomarańczami, haha, jak zwykle czymś mnie nafaszerowała. Potem poszłam na spacer z Pinką, byłyśmy na lodach (z dziurawym wafelkiem... WTF) i usiadłyśmy przy pomniku Kopernika, spoglądając na turystów. Dzisiaj nawet jedna babka prosiła nas, abyśmy strzeliły jej zdjęcie na tle pomnika. Następnie wybrałyśmy się do Pinki na trampolinę, na której leżałyśmy, mało co skakałyśmy. Dopiero o godz. 20;00 wybrałam się jeszcze z Pinką na krótki spacer z lodami balonowymi z biedronki, na które mam jakąś obsesję, lol, przedobre są. No i tak do tej pory jesteśmy u mnie, przy kompie.:

A muzycznym gościem dzisiaj na moim blogu jest..... NIRVANA! 
Nie jestem ich fanką, aczkolwiek kilka piosenek wprost ubóstwiam, między innymi piosenkę - SMELLS LIKE TEEN SPIRIT. świetna nuta, lubię to!


A wy? Lubicie Nirvanę? Lubicie taką muzykę?

A i jeszcze jedno.... zmieniłam nagłówek na inny, od wczoraj zmieniałam go z 5 razy i pewnie jeszcze z 5 razy się zmieni...podoba wam się?

buziaki, dobranoc, Pali ;)

5 komentarzy:

 1. śliczne te kotki . ;** Meega zdjęcia, jak zawsze zresztą. ;D Jak zwykle wciągająca notka . :) xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj nasze spacerki i ta baba co świderków nie umie robić . XD haha

  OdpowiedzUsuń
 3. słodkie kotki no iii zajebiste włosy

  OdpowiedzUsuń
 4. super zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń