niedziela, 17 lipca 2011

sleepover

Hej! Wracam po dwóch dniach przerwy blogowania! Dlaczego nie pisałam? Zawsze notki piszę wieczorem, pod koniec dnia jako takie podsumowanie, a spałam u Pinki dwa dni z rzędu i jakoś tak lenia miałam.
Co się działo przez te dwa dni? NOTHING SPECIAL. Oficjalnie ogłaszam, że tegoroczne wakacje 2011 to najnudniejsze wakacje ever! Nic się nie dzieje, pogoda najdupniejsza, zawsze były zarąbiste, a teraz jakieś debilne te pogody. No ale... przedwczoraj to byłam na spacerze z dziewczynami cały dzień, a potem poszłyśmy pod wieczór do Pinki. Isia musiała niestety iść szybciej, ale Karolina jeszcze została dłużej i jakoś tak zakończyło się to tak, że ja z Karoliną spałyśmy u Pinki. Oglądałyśmy jeden z najgłupszych filmów jakie w życiu obejrzałam... American Pie! haha, ale i tak lałyśmy z głupoty. A no i omijam to, że młodsza siostra Pinki o 4:00 nad ranem spadła z łóżka, bo ją od ściany przesunęłyśmy, haha.
Wczorajszy dzień? Wczorajszy dzień spędziłam z Darią, która wczoraj właśnie wróciła zmęczona z Ustki. Porobiłyśmy masę zdjęć, więc was obrzucę tymi zdjęciami tu na blogu, ale nie w tej notce, bo mi tych zdjęć Daria jeszcze nie wysłała. Ale krótko napiszę, że fun fun fun fun, haha, naśmiałyśmy się wczoraj, bo fajne fotki wyszły, potem Pinka do nas jeszcze doszła... byłyśmy na plaży, powygłupiałyśmy się.
Dzisiejszy dzień... nie mam planów. Zobaczymy, ale w domu nie mam zamiaru siedzieć, bo jak myślę o tym, że za 40 dni, będę w więzieniu zwanym szkołą to nerwica mnie bierze, więc KORZYSTAJMY.
Dodam zdjęcia z przedwczoraj :

No i jedno wczorajsze, haha:
Wiecie co? Nie rozumiem ludzi, którzy nie potrafią cieszyć się szczęściem innych i myślą tylko o sobie...

A... czasami zadajecie mi jakieś pytania w komentarzach.... jak macie jakieś pytania do mnie to walcie śmiało. :)


3 komentarze:

 1. fajne zdjęcia : D // veronicapoland

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjęcia świetne. ;) <3
  notka fajna. ;D <3
  czemu macie ksywki Pinka i Pali.? ;D
  to są ksywki, tak. ? xd

  @jb_Poland_jb

  OdpowiedzUsuń