poniedziałek, 5 września 2011

BONEY M!

Heja! Co tam u was.... byle do piątku, co?! Wczoraj byłam na koncercie Boney M! Był to festiwal "dożynkowy". Koncert był na wsi, a było tam.... dobre 4tysiące osób! Ludzie byli wszędzie, dosłownie. koncert był świetny! Co prawda jest to dość stary zespół to WSZYSTKIE piosenki znałam, wszystkie piosenki to hity. Co prawda miejsc nie miałam dość dobrych i musiałam oglądać koncert z telebimu to było super! Między piosenkami dużo gadali, wygłupiali się... ale mówili po angielsku, ale na szczęście rozumiałam wszyściusieńko. ;)
Wspomnę też o incydencie, otóż gdyż jakieś 15min. przed występem z Pinką zachciało mi się gofrów, no to ok - idźmy do kolejki. A wiecie co? Pani przede mną kupiła..15 gofrów. Myślałam, że jej zaraz coś powiem w twarz, haha. Twarze wszystkich stojących w kolejce były bezcenne po prostu, haha. To właśnie przez tę babkę miałam takie okropne miejsca na oglądanie koncertu. :W tym roku jakoś tak dużo koncertów zaliczyłam - Ania Dąbrowska, Varius Manx, Zakopower, Kasia Kowalska, Maryla Rodowicz, Boney M... wohoho! Mogłam jeszcze pojechać na Ewę Farną, ale niestety pogoda zrobiła swoje!!!
 Dzisiaj.... test z matmy przełożony na jutro. Na angielskim mówiliśmy 5 zdań o sobie, m.in. jedno brzmiało "and..... Justin Bieber is my hero!", a nauczyciel w bekę i "REALLY??!". a jaa " YES YES!" :)
A w piątek kartkówka z historii, och, jak ja kocham kartkówki!
Po szkole spacer z Pinką, krótki, miły przyjemny, ale kurde jestem tak zła, że nie wiem jak mam to opisać... nie ma za bardzo dowozu na trening.... :a teraz bye, buziole!


1 komentarz:

  1. dokładnie !!! ;D Byle do piątku :P
    Ja jestem okropnie przygnębiona gdyż dowiedziałam się, że za 3 lub 2 tygodnie spadnie śnieg w Zakopanym -.-' MASAKRA !!! nienawidzę zimy !!! ;( chciałabym, żeby lato trwało wiecznie.... :)
    ściskam, ściska, ściskam
    Ola Z.

    OdpowiedzUsuń