piątek, 2 grudnia 2011

hello december, i wanted you the most

Witam! Weekend jest! A wiecie, że ja jakoś tego weekendu nawet nie czuję? Nie wiem czemu, no ale to nie zmienia faktu, że i tak się cieszę!! Co tam u mnie... dzisiaj w szkole dostałam jedyna z klasy 5+ z religii, haha. - reszta dostała 5. Musieliśmy odpowiadać na pytania w zeszycie. A no i musiałam się nauczyć wszystkich prądów morskich, a wyszła masakra, bo na kartkówce było o strefach, no ale ok... pozwolił nam korzystać przez chwilę z podręcznika no ale pytanie o prądach, na które odpowiedzi praktycznie nie ma... no kurcze. ja tu wszystkie prądy wykułam a tu bum. No trudno. A na angielskim oglądaliśmy brytyjski serial "Co ludzie powiedzą?". Pamiętacie? Często leciał on na TVP. Ja oglądałam dużo odcinków jak byłam mała. Bardzo lubiłam oglądać serial o Hiacyncie, Ryszardzie i Powolniaku, haha. Nawet mam odcinki na dvd, bo kiedyś brałam udział w konkursie z języka angielskiego i dostawaliśmy, to znaczy mam sporo odcinków na dvd, bo już wcześniej też miałam kilka. Treningu dzisiaj nie było. Ale za to jutro jadę na turniej młodziczek... i teraz uwaga! Na tym turnieju nie będę grała na libero! Omfg, co za porażka, ale ok, haha. Jeny, tak mi się cholernie chce wolnego weekendu! No ale, do szkoły idę dopiero w czwartek, otóż... no tak! Mamy grudzień. Całe pół roku czekałam na ten miesiąc. Wydarzy się w nim coś niezwykłego dla mnie, coś o czym marzę. - 6.12.2011r. Łódź, Atlas Arena. Marzenia się spełniają, ooo tak! Koncert Rihanny, mój wymarzony! Nie wierzę, ostatnio było "Nooo, za 4 miesiące koncert Riri" a teraz? "Nooo, za cztery dni się bawię z Rihanną!". Nie wierzę, nie dochodzi do mnie to wszystko. Dla mnie te wszystkie gwiazdy są aż nieprawdziwe, je można spotkać tylko i wyłącznie na ekranie...
No i najważniejsze na dzisiaj. NAJLEPSZEGO SZCZYRBUŚ! Daria ma dzisiaj urodzinyyyy!!! Już jej dzisiaj kilka razy składałam, ale kolejny raz nie zaszkodzi!
Dario, stara krowo bez szkoły! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pamiętaj, że jestem od Ciebie starsza i masz się mnie słuchać! Pamiętaj, że znamy się od pieluch. Pamiętaj, że fajnie się mieszka piętro wyżej... pamiętaj, że nie wkładamy głowy pomiędzy szczebelki na klatce! Pamiętaj, że oglądanie Dirty Dancing w kółko w wieku 6 lat jest naprawdę fajne. Pamiętaj, że stać Cię na to, żebym Cię kiedyś oglądała w telewizji, jak sobie zagrywasz w PlusLidze. Nie ważne czy siatkówka czy jeździectwo, twoja decyzja. Pamiętaj, że kiedyś twoje długie nogi to Ci z moją mamą na pewno obetniemy!!! Wiedz, że jak się zaprasza czteroletnie dziecko na nockę, a potem się mówi, że to się odwołuje to wiesz... to dziecko tak czy siak się rozpłacze, haha. Pamiętaj, że nie obcina się włosów nożyczkami w kształcie ząbków. Pamiętaj, że Dziadzio, Shannon i Tom są z Tobą! I teraz najważniejsze... PAMIĘTAJ, ŻE DZIECI SIĘ DO KRWI NIE GRYZIE!!! NAJLEPSZEGO DARIA!
Byłam dzisiaj z Darią i z Pinką tak spontanicznie na pizzy i na szarlotce z lodami. Pogadałyśmy, pośmiałyśmy się i jakoś zleciało. Zdjęcia najfajniejsze ma Daria, więc wiecie... namawiajcie ją żeby mi je kiedyś wysłała, haha. Z nią się nie dogadasz! No a potem na chwilę poszłyśmy do mnie, poudawałyśmy, że super fajnie gramy na gitarze, pogadałyśmy z moją mamą i zleciało właściwie...


A teraz chyba czas spać... jeny, 6 grudnia nadchodzi jak z bicza strzelił. Make your dreams come true! :)

9 komentarzy:

 1. Fajna notka, z resztą jak zwykle. Lubię czytać twoje życie :D To chyba najpopularniejszy blog w Polsce :D No i pamiętaj że masz pozdrowić swoją przyjaciółkę - Rihannę ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ta cała Pinka nie ma wąsów, hahaha?

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna notka ;) lubię czytać twojego bloga ;* Zastanawiam się tylko skąd bierzesz te fajne napisy i animacje, które masz na blogu...

  OdpowiedzUsuń
 4. No, no. W końcu weekend. Wszystkiego najlepszego dla Darii, a szczególnie spełnienia marzeń! ;) Co do koncertu RiRi - miłego koncertu życzę, zdrowego gardła po imprezie i energii ;d. <3 Jeślic chodzi o serial, to chyba nie oglądałem, ale mam fajne wspomnienia jeśli chodzi o POWOLNIAKA, bo tak mnie kiedyś jak byłem mały rodzina przezywała, bo zawsze lubiłem iść powoli, na plaży rysować sb patykiem na plaży, zbierać muszelki, gdzie wszyscy już byli kawał ode mnie. :D Teraz wszyscy gadają na mnie Bieber. Ost. babcia, jak była w szpitalu, to się mamie pytała: "Co tam u mojego Bieberka" haha. Czekam na nn. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej . Tu ta cała Pinka . Dla twojej wiadomości to nie nie mam wąsów , a jak coś ci się nie podoba to po prostu nie patrz na moje zdjęcia . proste i logiczne ! Pokaż swoją twarz anonimku to my też się pośmiejemy!

  OdpowiedzUsuń
 6. tak, Pinka ma wąsy, i to takie, nazywam je gęsty busz

  OdpowiedzUsuń
 7. Paaaaaaali! ile masz cm wzrostu? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. yaaaay, dziękuję Pali ! <3 awww *__* Haha ,wszystkie największe odpały jak byłyśmy małe ! :) w sumie to wszystkie moje , haha. Pozwól, że wniosę malutką poprawkę nie 'Dziadzio' tylko Dziadu ! ale to nic, ważne, że skojarzyłaś :*
  moje zacne zdjątko wisi ładnie na ścianie :DD
  mam dla ciebie ładny pierścionek, ale to jak wrócisz z koncertu ! a więc baw się dobrze! zedrzyj gardło, miej doszczętnie podeptane buty, nie oddychaj ( po co lepiej żyć w braku tlenu ), mdlej 5 razy, miej wszystkie możliwe mięśnie ponaciągane, nie czekaj na NIKOGO tylko pchaj się pod barierki, rozpychaj się i baruj wszystkich, rzucaj się na rozdawaną wodę ! Czyli zajebiaszczej zabawy! Pamiętaj zadzwoń do mnie przy jakiejś pioseneczce :> Ja do ciebie dzwoniłam, ale pewnie było słychać tylko nasze darcie ryja haha. Jutro się nie zobaczymy, a w poniedziałek wyjeżdżasz więc jeszcze raz kurde pokaż Riri kto tu najładniej i najgłośniej śpiewa!
  Dreams come true, baby!
  Marsowe
  Provehito in Altum! (przetłumacz se) :D

  OdpowiedzUsuń
 9. nie wiem, ze 1.55 nie więcej

  OdpowiedzUsuń