sobota, 3 grudnia 2011

turniej turniej turniej

Hej! Czujecie już magię świąt? Ja już powoli, małym kroczkiem! Światełka, ozdóbki - zaczyna się! No i napisałam już list do św. Mikołaja. Dałam go dla mamy, a mama powiedziała, że w najbliższym czasie skontaktuje się ze św. Mikołajem. Można w tym liście znaleźć takie słowa jak Vansy, Dr. Dre czy SingStar - słowa kluczowe, domyślacie się chyba co mam na myśli pisząc np. Dr. Dre - słuchawki. Wiecie jak jest, nie to, że naciskam, że koniecznie muszę to mieć, nie zależy mi na tych prezentach jak na niczym innym. I tak ostatnio mi rodzice dogadzają, nie mam na co narzekać - iPhone, bilet na koncert Rihanny. Co dostanę to dostanę, na pewno przyjmę ten prezent z uśmiechem na twarzy.
Sobotni dzień spędziłam tak jak ostatnio wszystkie soboty, czyli na sali. Zaczęła się już liga, więc soboty tak będę spędzała co tydzień. A no i ten... nie grałam dzisiaj na libero, haha. Rozumiecie to? Zagrywałam!!!
W ogóle to jakiś pedzio ze związku piłki siatkowej wycofał libero w młodziczce, co mi z moimi parametrami na korzyści nie idzie za cholerę. No, ale co poradzisz, nic nie zrobisz. Grałyśmy dzisiaj w Iławie. Przegrałyśmy jeden mecz w tiebreaku z Iławą... a z Giżyckiem - pierwszy set 25:0 wygrany, a drugi set - 25:5 wygrany! Tak właśnie powinno być! No a zdj. to macie jakieś staro stare z siatkówki. Z różnych turnieji i obozów.
Oj. Mam co wspominać z tych turnieji. Toć ja pół Polski przejechałam. Najbardziej w głowie utyka mi chyba turniej w Zabrzu z Kinder +Sport (pierwsze zdjęcie). Myśląc, że w kategorii "trójki" m.in ja i Wera zdobyłyśmy pierwsze miejsce w województwie i pojechałyśmy do Zabrza na mistrzostwa Polski, miałyśmy wtedy 7 miejsce w Polsce, no i byłyśmy w finałowej 8, więc naprawdę dobrze! Oj, mam co wspominać! I nawet kogo... ten nasz przystojny Łodzian, haha!

A jutro mam plan z Pinką pojechać na Listy do M. o ile wypali wszystko. Podobno film jest super. Byliście na nim w kinie? Polecacie? 
A tu ja jako śpiewaczka do coli, haha :) ENJOY


11 komentarzy:

 1. Łodzian to pedał, tyle w temacie,o. :)
  Ostatnio od trenera na fejsie cytat ściągnął -.-
  Hmm bardzo ładne zdjęcie :D (to śpiewające)
  a za resztę to cię zadźgam ! DDD:

  Szcyrba

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja byłam dzisiaj na Listach do M. ! :D
  Tak zaczęłyśmy ryczeć jak ta mała dziewczynka śpiewała 'Cichą noc' a potem Małgorzata płakała i pobiegła do pokoiku jej niedoszłego dziecka, wzięła misia i afaewcasqeaqqrxd ! ;D hahaha ryczałam i się opanować nie mogłam hahah. Jolka i Nika nie lepsze więc... ;) :P
  Świetny jest ten film NAPRAWDĘ ! :) Zabawny a jednocześnie potrafi chwycić człowieka za serce ! ;)
  Świąteczne cuda ♥ ♥ ♥ Ahhh...

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha kocham to zdjęcie z colą <3 Naprawdę <3

  OdpowiedzUsuń
 4. ale ci zazdrosze koncertu Rihanny !
  Zdj z butelką coli mi sie podoba ;)
  @Shira_16pl

  OdpowiedzUsuń
 5. ostatnie zdj z cola jest zajebiste ! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz wymagania co do prezentów haha. #joke ;p.
  Ja chcę nową komórkę i kolczyki ;d. to mi wystarczy. co do tych zdjęć - świetne! :) mnie tam sport nie pociąga, a o treningach to już nie wspomnę, bo nigdy na żadnych nie byłem i nie będę ;d. czekam na NN. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie. Gratuluję wszystkich sukcesów siatkarskich. Zazdroszczę ci koncertu Riri *_*

  OdpowiedzUsuń
 8. ojaoja, to zdj jest super, to z colą! na fejsa je!
  - xoxo, Ewela <3

  OdpowiedzUsuń
 9. zdj. z butelką zarąbiste :D
  nooo, rodzice Cię rozpieszczają...
  ja dopiero będę pisać list. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. tez chcę słuchawki dr.dre . ; )
  Zazdroszczę ci , nie długo będziesz skakać na koncercie Rihanny , a ja uczyć się do chemii.. ;/
  fajne zdjęcia . ; >

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajna przygoda z tą siatkowka ;)

  OdpowiedzUsuń