niedziela, 31 lipca 2011

bday partyyyy

Hej! Powróciłam! Tęskniliście,haha? Sory, za to, że nie pisałam notki, ale raz jakoś tak bez weny byłam, a wczoraj cały dzień spędzilam w Sopocie, ale notka dotycząca Sopotu będzie pod wieczór, więc czekajcie, jeżeli będziecie mieli ochotę poczytać. ;) A więc przedwczoraj... Ola miała uro ale nie planowała nic, ale tego samego dnia poinformowała nas, że idziemy na urodzinową pizzę, i do niej potem. Spontanicznie... LUBIĘ TAKIE!
No i byłyśmy na pizzy, dałyśmy jej takie skromne upominki, w postaci kosmetyków, powygłupiałyśmy się, poobgadywałyśmy wszystkich, a potem do Oli poszłyśmy na torta itd. Karaoke nawet było - dziunia, ich troje, selenka, nirvana, - ŚPIEWAŁYŚMY WSZYSTKOOOO! Potem coś tam paplałyśmy, że z roku na rok mniej do roboty mamy na urodzinach i Wera palnęła " Kiedyś to dzieciakowi kazałeś bawić się w krzesła, żeby mu nie zabrali miejsca i wszyscy byli szczęśliwi..." i wszystkich olśniło, że chcą  się w krzesła bawić przy piosenkach Rihanny, haha. Ale polewkowo było.... ja tam wszystkich na boki spychałam, haha. Nawet był dance na gazecie, lol. Fajnie było, so much fun! A no ja już was nie zanudzam, macie sweet fotki:
Postaram się z całego serca napisać notkę wieczorem z relacji w Sopocie, ale to zależy jedynie czy Pinka mi wyśle zdjęcia, bo ja z chęcią notkę napiszę, więc... proście Pinkę o zdj. haha :)
Jeżeli nie napiszę notki wieczorem, to następna notka pojawi się albo 14stego albo 15stego sierpnia, bo jadę na obóz siatkarski wylewać poty, haha.
Także jbc, to niezapomnijcie o blogu. :)
 A ja teraz, zaraz wybywam na spacer ze świeżo pomalowanymi zielono-fioletowymi końcówkami, bye. LOVE.

5 komentarzy:

 1. fajnie miałaś :) czekam na relację z Sopotu

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie zawsze dobrze jest postawić na spontan !!! :D :D :D


  Pinaaa... Dawaj te fotki !!! :P
  Ola Ziach <3

  OdpowiedzUsuń
 3. spontan dobra rzecz. ;D haha.
  chętnie przeczytam relację z Sopotu. :)
  świetnie ubrana byłaś na tych urkach. :D <3
  najlepszego dla solenizantki. ;D
  w ogóle podobają mi się zdjęcia. xd
  fun, fun, fun. ;) ;D
  udanego spacerku. ;*;D <3
  @jb_Poland_jb

  OdpowiedzUsuń
 4. Hehe ciekawie na tych urodzinach było :)
  Fajne zdjęcie :)
  Super się ubrałaś :>
  zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama jesteś Pina !!!! ja jestem Pinka .

  OdpowiedzUsuń