czwartek, 17 maja 2012

her birthday on omegle

Siema. Jak obiecałam jakiś czas temu - czas dodać zdjęcia z urodzin Pinki, które w końcu wysłała mi Daria. A więc na urodzinach Pinki główną rolę pełniło omegle.com. Wiecie co to? To taki "czat". Poprzebierałyśmy się na jakieś cyganki czy tam kto wie za kogo, haha. Ubierałyśmy to co było pod ręką akurat. Serio, naśmiałyśmy się jak nie wiem co! Bawiłyśmy się też w jakieś gry czy tam takie typu "Plotka" (takie jak z Kocham Cię Polsko)... tyle że kto oczywiście musiał pisać te plotki? JA. Plotki o więzieniach i kawiarniach nie są złe, haha. Ale naszego omeglowania z Usherem i małym Rico nic nie przebije(: A... no i Pinka włączyła radio i akurat zapowiadali piosenkę Boyfriend, to się pewnie domyślacie jaka była nasza reakcja. Zacząłyśmy tańczyć, krzyczeć, piszczeć i nie wiem co jeszcze! Reszta dziewczyn po prostu siedziała... i nas nagrywała. A słowa Oli "Całe życie czekałam na ten moment" są bezcenne.
Plany na jutro? Miło spędzony piątek w towarzystwie znajomych na urodzinowym grillu u Oliwii. Oliwia miała urodziny 11 maja, ale teraz jej złożę "blogowe życzenia" więc... najlepszego Iśka! Spełnienia marzeń i żebyś spotkała Guns N' Roses i żebyś żyła długo i szczęśliwie ze Slash'em! Przecież każdy wie, że do siebie pasujecie! Sto lat!


Niby mamy już po 14 lat, a tak naprawdę momentami dalej zachowujemy się jak 6latki... i chyba to lubię. Niech to coś w nas zostanie jeszcze przez długi czas. Dalej jesteśmy tymi samymi dziewczynami, które kłócą się o kolejkę do kibla, dalej jesteśmy tymi samymi dziewczynami, które na wf na słowa nauczyciela "ustawiamy się w szeregu" biegniemy jak jakieś głupie żeby być pierwsze w kolejce, dalej jesteśmy dziewczynami, które mają obsesję na punkcie Paranormal Activity, dalej jesteśmy dziewczynami, które za kilka lat przypomną sobie "tańczymy Leppera Leppera", dalej jesteśmy tymi samymi dziewczynami, które jarają się swoim pierwszym "-5pkt" za dyskusję o Baracku Obamie na j. angielskim, a ja... a ja dalej jestem Paulinka. YEP. 


7 komentarzy:

 1. mam 17lat i dalej zachowuje sie jak 6 letnie dziecko :) szybko wam to nie minie jak nie bd chciały haha

  OdpowiedzUsuń
 2. Też się tak zachowuje ;D i ciągle się śmieję z dziwnych rzeczy ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdrościmy tej trampoliny, haha :D

  OdpowiedzUsuń
 4. też bym se poskakała na trampo! :D wieki temu ostatni raz skakałam.
  pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 5. O, ksiazka Charlie. podobno jest fajna. z tego co pamietam to taki jakby "pamietnik" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystkiego naj Pinka ;-* fajna ściana NY w pokoju :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Drugie zdjęcie- Pinka po melanżu ;p. Dziękuję za życzenia, oczywiście ja i Slash jesteśmy dla siebie stworzeni hahah.
  A kto wymyślił Obamę na angielskim? Oczywiście, że ja ;D

  OdpowiedzUsuń